Aktualitātes

Noslēgusies iniciatīvas “Ū vitamīns” ietvaros rīkotā kampaņa par ūdens resursu atbildīgu izmantošanu

Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstam, biedrība “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija” sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Ūdens pētniecības un vides biotehnoloģiju laboratoriju … More Noslēgusies iniciatīvas “Ū vitamīns” ietvaros rīkotā kampaņa par ūdens resursu atbildīgu izmantošanu »

Iniciatīvas “Ū vitamīns” ietvaros par ūdens resursu atbildīgu izmantošanu izglīto skolēnus un studentus visā Latvijā

​Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstam, biedrība “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija” sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Ūdens pētniecības un vides biotehnoloģiju laboratoriju un “Innocent Cafe” … More Iniciatīvas “Ū vitamīns” ietvaros par ūdens resursu atbildīgu izmantošanu izglīto skolēnus un studentus visā Latvijā »

Ū-Vitamīns turpinās izglītot par dzeramo ūdeni un drošu ūdens izmantošanu no krāna!

Domubiedru grupa: Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija (LŪKA), Rīgas Tehniskās universitātes Ūdens pētniecības un vides biotehnoloģiju laboratorija un “Innocent Cafe”, turpina kampaņu Ū-vitamīns. … More Ū-Vitamīns turpinās izglītot par dzeramo ūdeni un drošu ūdens izmantošanu no krāna! »

Vai krāna ūdens ir drošs?

Lasiet Kārļa Kristapsona rakstu un noskatieties video, lai uzzinātu, vai krāna ūdens ir drošs? Un kā to saņemt par brīvu? Links: https://skaties.lv/zinas/latvija/vai-krana-udens-ir-dross-u-vitamina-kustiba-kafejnicas-un-publiskas-iestades-turpinas/