Kas ir Ū vitamīns?

Cilvēkam vajag vitamīnus. A, B, C un daudzus citus. Bet visvairāk cilvēkam vajag ūdeni. Ūdens ir kā vitamīns. Tāpēc mēs dibinām biedrību “Ū vitamīns”, kas rūpēsies, lai visiem tik nepieciešamais ūdens būtu pieejams visur un bez maksas!

Ū vitamīns pulcē domubiedrus no organizācijām, skolām, kafejnīcām un restorāniem visā Latvijā, un biedrības iniciatori ir kafejnīca Innocent, Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija.

Protams, pie mums, kafejnīcās un restorānos, var iegādāties arī ūdeni no Alpiem vai gāzētu ūdeni, taču tīru dzeramo ūdeni mēs pasniedzam bez maksas un aicinām arī citas sabiedriskas vietas rīkoties līdzīgi. Mēs gribam, lai jūs uzziniet, kur jau tagad pasniedz ūdeni bez maksas. Mēs aicināsim citas kafejnīcas, restorānus, tirdzniecības centrus un sabiedriskas vietas rīkoties līdzīgi. Kopā ar jums mēs vēlamies, lai tīrs bezmaksas ūdens būtu pieejams visur. Esam pārbaudījuši – tas nerada zaudējumus uzņēmumiem. Bet nodrošinot iespēju dabūt bezmaksas dzeramo ūdeni, mēs izrādām cieņu saviem viesiem un izrādām rūpes tiem, kuri nevar atļauties ūdeni iegādāties. Turklāt samazinās arī plastmasas daudzums, kas nonāk dabā – ja nav jāpērk mazās pudelītes, bet var ienākt kafejnīcā un palūgt glāzi ūdens, kāpēc to nedarīt? Ū vitamīns ir svarīgs tev, man, ikvienam no mums. Visas kafejnīcas, restorāni un citas sabiedriskas vietas, kas iesaistās biedrībā, būs atpazīstamas pēc uzlīmēm un plakātiem ar “Ū vitamīns” dizainu. Tāpēc dalies ar šo ziņu, bez bažām pieprasi bezmaksas dzeramo ūdeni pie visiem “Ū vitamīna” domubiedriem, kā arī iesaki vietas, kuras vajadzētu iekļaut biedrībā.